• Christmas is coming

• Cel projektu:
          - Poprawa znajomości  języka angielskiego.
          - Możliwość komunikacji z innymi europejskimi uczniami, używając języka angielskiego
             jako  języka do  wymiany doświadczeń i wiedzy.
          - Znaczenie i funkcjonalność języka angielskiego w komunikacji.
          Plan projektu:
          Nadrzędnym celem projektu jest wymiana kartek bożonarodzeniowych pomiędzy trzema szkołami trzech państw ( Grecja, Polska oraz Hiszpania) . Kartki powinny być wykonane oraz napisane  własnoręcznie. Każdy uczeń powinien stworzyć 2 kartki ( jedną dla ucznia
          z Hiszpanii, drugą dla ucznia z Grecji). Równolegle uczniowie z wyżej wymienionych państw będą wysyłać karki bożonarodzeniowe na adres naszej szkoły, w efekcie każdy uczeń biorący udział w projekcie otrzyma również dwie karki z każdego z wymienionych krajów.

Terminy:

22-31 października: Sprawy organizacyjne
          5-16 listopada: Tworzenie kartek bożonarodzeniowych
          19-23 listopada: Wysyłanie kartek

Projekt eTwinning

„Christmas is coming” - Międzynarodowa wymiana kartek świątecznych

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowej wymianie kartek świątecznych
          w ramach projektu eTwinning „ Christmas is coming”.    Łącznie wykonaliśmy i wysłaliśmy 93 kartki do 2 zaprzyjaźnionych szkół w Grecji i Hiszpanii. W ramach wymiany każdy uczeń wykonał, a także otrzymał cudowne i ręcznie zrobioną kartkę świąteczną z życzeniami  napisanymi w języku angielskim od swojego nowego kolegi  lub koleżanki ze szkoły partnerskiej. Kartki sprawiły wiele radości. Uczniowie czytając je, mają możliwość doskonalenia języka angielskiego, rozwijać kreatywność oraz poznawać tradycję i kulturę innych krajów. Wszystkie kartki będzie można obejrzeć w holu szkoły na gazetce eTwinning.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji: https://padlet.com/annazofiakawula/duupqoka8vtj