• Projekty eTwinning w naszej szkole.

• eTwinning to łączenie i współpraca bliźniaczych szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych i promowanie szkolenia nauczycieli. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę.

W roku szkolnym 2018/2019 ruszamy z projektami  edukacyjnymi realizowanymi na platformie edukacyjnej e- Twinning.  Oba projekty nastawione będą na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych  i tym samym zwiększenie motywacji uczniów do nauki języka angielskiego.  W tym roku bierzemy pod lupę umiejętność tworzenia tekstów w języku obcym i tym samym doskonalenie umiejętności pisania

Projekty realizowane w naszej szkole w tym roku szkolnym:

1. LET'S GET TO KNOW EACH OTHER!
            2. Christmas is coming!!